Reklamacje i zwroty


ZWROTY

Kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy (złożenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Kupującym i Sprzedającym) sprzedaży w terminie 10 dni od daty dostarczenia towaru.

Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne opakowanie producenta. Jeżeli dostarczony towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania, sklep KOLPAKISAMOCHODOWE.COM zwraca towar do Kupującego po wcześniejszym poinformowaniu go o tym drogą telefoniczną.

Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży (paragon,faktura). Towary przesyłane bez dokumentu sprzedaży nie będą przyjmowane. Ewentualny zwrot takiego towaru do Kupującego odbędzie się po pokryciu przez niego kosztów dostawy.

Jeżeli zwracany towar jest jedną z kilku pozycji na zamówieniu, sklep KOLPAKISAMOCHODOWE.COM po otrzymaniu i przyjęciu towaru wystawi Kupującemu fakturę korygującą i odeśle na adres Kupującego. Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący.

Firma Szops (właściciel sklepu) oświadcza, że nie przyjmuje towarów wysłanych na koszt sklepu.

Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar, tak żeby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. W przypadku uszkodzenia wynikającego z źle zabezpieczonego towaru, Kupującemu zwracana jest część należności (proporcjonalnie do powstałej szkody).

W przypadku odstąpienia od umowy należność zostanie przekazana na rachunek bankowy Kupującego (w wypadku, gdy płatność dokonana została bezpośrednim przelewem na konto sklepu) lub na adres zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem) w ciągu 14 dni roboczych od daty przyjęcia towaru przez Sprzedającego.

UWAGA!
Kołpaki są uniwersalne i pasują na 95% felg. W przypadku stwierdzenia przez Klienta, że kołpak nie pasuje, istnieje możliwość zwrotu. Warunkiem zwrotu jest brak śladów użytkowania. W przypadku, gdy towar został rozpakowany z oryginalnego opakowania producenta, sklep odliczy od zwracanej kwoty 10 złotych (koszty związane z ponownym zapakowaniem). Koszty przesyłki zwrotnej obciążają Kupującego.


REKLAMACJE

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od zgłoszenia.

W przypadku reklamacji związanej z otrzymaniem uszkodzonego towaru, podstawą do jej zgłoszenia jest protokół szkody spisany w obecności kuriera po odebraniu i sprawdzeniu przesyłki (jeśli dostawcą jest firma kurierska) lub zdjęcia (jeśli dostawcą jest Poczta Polska).
Protokół powinien zostać przesłany w formie czytelnego skanu/zdjęcia na adres mailowy sklepu (kolpaki@auto.com.pl) najpóźniej kolejnego dnia po spisaniu protokołu.
Zdjęcie powinno zostać przesłane na adres mailowy sklepu (kolpaki@auto.com.pl) najpóźniej kolejnego dnia po odebraniu przesyłki.

UWAGA!
Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawny montaż kołpaków, łańcuchów, itd, a tym samym za pęknięcia, wyłamania (powstałe podczas montażu), zaginięcia itp. W w/w przypadkach reklamacje rozpatrywane są negatywnie.

W przypadku reklamacji lub zwrotu prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu +48 601 214 833 lub mailowo na adres kolpaki@auto.com.pl

Wszystkie przesyłki starannie pakujemy w wytrzymałe kartony

kołpaki samochodowe dostawa

Posiadamy bardzo dobre opinie

kołpaki samochodowe opinie

Sklep spełnił moje oczekiwania w 100%. Towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony. Przyjemny kontakt.

Więcej opinii ›